Konto klienta
 Polski 
 
softwarenetz.de - Anwenderfreundliche Software Download kostenlos
 

Uwagi prawa odstąpienia od umowyNumer licencji i CD program (Box-wersja)


Masz możliwość wszystkie programy bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni wypróbować.

Bardzo prosimy o zrozumienie, że numer naszej licencji ze względu na swój charakter i z powodu programu CD zestawionego specjalnie na życzenie klienta nie może być oddany, lub zamieniony na inny.

W związku z tym odwołanie po złożeniu zamówienia jest nie możliwe.


Karty magnetyczne, czytnik kart magnetycznych i czytnik kodów kreskowych.


Wypowiedzieć swoją umowę możecie w ciągu 14 dni bez podania powodu w formie tekstu ( listem, faksem, e-mailem), lub przez zwrot przesyłką danej rzeczy przed upływem teminu wypowiedzi.  Nieprzekraczalny termin podjęcia decyzji odwołany jest przez zwrot towaru. Termin odwołania rozpoczyna się po otrzymaniu informacji w formie takstu, ale nie przed otrzymaniem produktu prze odbiocę. (w przypadku zwróconej przesyłki równowartościowego produktu nie przed przyjściem pierwszej części przesyłki) i nie przed spełnieniem naszych wymagań w zakresie informacji, o których mowa w artykule 246 § 2 in Verbindung mit § 1 Abs. 1 und 2 EGBGB jak również nasze obowiązki zgodnie z paragrafem § 312e Abs. 1 Satz 1 BGB w połączeniu z artykułem 246 § 3 EGBGB. Do wypowiedzi wystarczające jest punktualne wysłanie wypowiedzi w formie tekstu, lub zwrot danej rzeczy.

Wycofanie kierujemy pod adresem:

softwarenetz.pl
Sven Brinkmann
Kirchplatz 1b
61137 Schöneck
Niemcy

E-Mail: support@softwarenetz.pl
Fax: (06187) 47699-40

Konsekwencje odwołania:

W przypadku skutecznego wycofania się zyski zdobyte z obupulnych usług, muszą być zwrócone (np. odsetki) Chcąc zwrócić otrzymaną usługę całkowicie, lub częściowo w złym stanie, musicie podać lokalizację błędu. Zrzeczenie się towaru nie jest możliwe w przypadku uszkodzenia danej rzeczy podczas sprawdzania w sklepie. Rekompensata nie należy się za uszkodzone rzeczy poprzez niewłaściwe korzystanie.

Gotowe do przesyłki rzeczy zwracane są na naszą odpowiedzialność. Koszty za zwrot wysyłki, zapakowanej prawidłowo, kiedy koszt produktu nie przekracza wartości 40 Euro, lub w przypadku kupna droższej rzeczy za krórą nie otrzymaliśmy jeszcze części wpłaty umówionej w umowie, ponosi zleceniodawca. W każdym innym przypadku koszty wysyłki zwrotnej są dla zleceniodawcy bezpłatne. Rzeczy nie gotowe do wysyłki będą odebrane. Zobowiązania zwrotu płatności muszą być w ciągu 30 dni spełnione. Limit czasu rozpoczyna się z otrzymaniem potwierdzenia anulowania zamówienia, lud danej rzeczy.

Koniec wyjaśnienia o anulacji zamówienia.
   
Pomoc
Wsparcie
Warunki korzystania z serwisu